Policja Lwówek Śląski

(© polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja Lwówek Śląski: Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę śmiertelnego wypadku z Chmielenia, do którego doszło 17 października. Policja dziękuje wszystkim którzy próbowali pomóc w ustaleniu, kto się do tego zdarzenia przyczynił.

Policja Lwówek Śląski: Potrącił kobietę i uciekłDo tragedii doszło 17 października, około godz. 19 w Chmieleniu. Przechodzącą przez jezdnię starszą kobietę potrącił jadący od strony Jeleniej Góry kierowca.
Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i do chwili obecnej się ukrywał. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Policja Lwówek Śląski: Pomagali mieszkańcy


Lwóweccy policjanci rozpoczęli działania mające na celu ujęcie sprawcy. Poprzez media policja apelowała o jakiekolwiek informacje w sprawie mogące pomóc w ustaleniu kierowcy. - Do wydziału kryminalnego wpłynęło sporo informacji jednakże żadna, nie przyczyniła się do ustalenia kto mógł być sprawcą zdarzenia i gdzie się ukrywa - mówi Mateusz Królak z lwóweckiej policji.

Policja Lwówek Śląski: Namierzyli sprawcę


Policjanci rozpoczęli żmudną analizę zebranych materiałów i dowodów zawężając obszar działań. W wyniku tych działań ujawniono min. kradzione na terenie Niemiec auto BMW. Sprawdzenia warsztatów, posesji, obszarów leśnych nie ruszyły sprawy z miejsca.

Analiza i żmudna praca pomału przyniosła jednak oczekiwane efekty. Udało się zatrzymać 34 letniego mieszkańca Rybnicy, który zamieszkiwał w Chmieleniu.
Podejrzany przyznał się do winy. Na posesji policjanci znaleźli samochód, który nosił ślady wypadku.


Auto zostało poddane kontroli biegłego. Sąd w Lubaniu Śląskim zastosował wobec podejrzanego 2 miesięczny areszt.


Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc. Każdy sygnał, każde zgłoszenie od mieszkańców zostało sprawdzone. Współpraca z mieszkańcami przyczynia się do efektywnej pracy policji w celu zapewnienia bezpieczeństwa nas wszystkich.

Do podobnego wypadku doszło w Jeleniej Górze. Czytaj o nim tutaj:

Policja Jelenia Góra: Pirat nadal na wolności

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ktoś (gość)

siedemnastego listopada to na pewno nie miał miejsca wypadek w Chmieleniu,prosimy o rzetelne wiadomości