Beniaminkek z Kłodzka zamyka tabelę IV ligi

PG
Inne zespoły z naszego terenu spisują się tylko trochę lepiej

Z trudem przychodzi zdobywanie punktów zespołom z naszego terenu, występującym w dolnośląskiej grupie IV ligi. Nieźle radzi sobie właściwie tylko AKS Strzegom, który w ostatniej kolejce pokonał na swoim boisku 2:0 Olimpię Kowary. Strzegomianie objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy meczu, po golu Mateusza Wernera. Wynik ustalił Sebastian Bęś, który w 82. minucie. skutecznie wykonał rzut karny. AKS jest obecnie na 9 miejscu w tabeli. Tylko remis 1:1 w pojedynku u siebie z Orlą Wąsosz, uzyskała natomiast Nysa Kłodzko. Nysa prowadziła po bramce Kamila Kowalskiego, ale goście wyrównali już w doliczonym czasie gry. Beniaminek z Kłodzka z dorobkiem 3 punktów zdobytych w 7 meczach zamyka tabelę. Tylko trzy pozycje wyżej, na 13 miejscu w stawce jest natomiast Piast Nowa Ruda, który w ostatniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:3 z Łużycami Lubań.