Górnik PWSZ wygrał z Czechami

PG
Wałbrzyszanie pokonali 3:1 FK Baumit II Jablonec

Przygotowujący się do rundy rewanżowej sezonu, piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych pokonali w towarzyskim spotkaniu 3:1 FK Baumit II Jablonec. Czesi to zaplecze zespołu z tamtejszej, pierwszej ligi. Wałbrzyszanie poradzili sobie z nimi znakomicie. Już w 8 minucie bramkę dającą prowadzenie Górnikowi PWSZ zdobył Roman Maciejak. Gospodarze zdołali jednak jeszcze do przerwy wyrównać, pomimo, że w bramce podopiecznych trenera, Roberta Bubnowicza bardzo dobrze spisywał się testowany Czech, Jan Dolejší. Po zmianie stron, jeszcze jednego gola strzelił Maciejak, a wynik ustalił Marcin Ostrowski.
Górnik PWSZ: Dolejší, Sawicki, Wojtarowicz, Bartoš, Zawadzki, Fojna, Wepa, Morawski, Zinke, Orłowski, Maciejak oraz: Matuszak, Łaski, Orzech.