Wybierz region

Wybierz miasto

  Kobranocka

  Rynek Miasta
  Wleń, ul. Rynek/

  21:30 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Kobranocka

  Kobranocka - legendarna toruńska kapela, to ktora gra dla Was nieprzerwanie blisko dwadzieścia pięć lat!!! Liderem zespołu jest Kobra - Andrzej Kraiński, wokalista, gitarzysta. Drugim założycielem kapeli był Szybki Kazik, ktory gra do dziś (z kilkuletnią przerwą na solowy projekt - "Atrakcyjny Kazimierz"). Od osiemnastu lat w składzie znajduje się Piotr "Wysol" Wysocki. Po wielu latach grania z muzykami spoza Torunia, od 2005 roku drugim gitarzystą jest Jacek Moczadło.
  Bardzo ważnym członkiem-założycielem jest tekściarz zespołu - Ordynat Michorowski.
  Pierwotnie zespoł nosił nazwę Latający Pisuar. Wszystko zaczęło się od jednorazowego występu, gdyż kapela nie przewidywała działalności komercyjnej, jedynie podziemną. Ale po pierwszym, nader udanym koncercie zespoł dokooptował do składu Waldka Zaborowskiego grającego na saksofonie i przemianował się na Kobranockę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019