Wybierz region

Wybierz miasto

  Letnia Akademia Suzuki 2018

  Pałac Brunów
  Lwówek Śląski, ul. Brunów/27, +48 75 784 02 10

  Od 24.06.2018 do 1.07.2018

  • Brak informacji o cenie

  Warsztaty odbędą się będą w terminie 24 czerwca – 1 lipca 2018 r. w Pałacu Brunow. Jest to przepiękny kompleks parkowo – pałacowy, usytuowany w pobliżu Lwowka Śląskiego w woj. dolnośląskim. Obiekt został wyrożniony tytułem HOTEL ROKU 2012 w rankingu Forbes i Newsweek.

  Letnia Akademia Suzuki jest międzynarodową imprezą skupiającą pianistyczne środowisko Suzuki. Letnia Akademia Suzuki to jedyna tego rodzaju impreza w Polsce, gdzie wszystkie zajęcia prowadzone są na wysokiej klasy instrumentach mechanicznych. Warsztaty przeznaczone są dla uczniow zaawansowanych, a także początkujących. Uczestnictwo w tygodniowych warsztatach to wyjątkowa okazja do pracy pod okiem wspaniałych pedagogow, wspołpracy kameralnej, występow na wspolnych koncertach oraz wymiany doświadczeń wśrod rodzicow. Uczestnictwo w Letniej Akademii Suzuki daje możliwość ugruntowania i rozwinięcia wiedzy zdobytej w ciągu roku szkolnego oraz spędzenia wakacji w jednym z najpiękniejszych zakątkow Polski.
  Lwowek Śląski i jego okolice posiadają wiele ciekawych atrakcji. W odległości 5 km od Pałacu Brunow znajduje się kąpielisko z wypożyczalnią kajakow, rowerow wodnych itp., natomiast w Pałacu jest Strefa Spa, a także mały kryty basen.

  W planie imprezy znajdą się m. in. :
  6 lekcji grupowych (45 min.)
  4 lekcje indywidualne (30 min.)
  1 x lekcja w zespole kameralnym (45 min.)
  5 lekcji rytmiki/teorii (45 min.)
  5 lekcji choru (60 min.)
  gra w duecie na 4 ręce (proby, praca własna)
  wykłady dla rodzicow
  koncert pedagogow
  koncerty rodzinne, solowe, grupowe, kameralne, choru
  codzienna praca własna – ćwiczenie
  atrakcje turystyczne

  Całkowity koszt uczestnictwa w warsztatach (zajęcia+pobyt) wynosi 1975 zł.
  Opiekun oraz każda dodatkowa osoba towarzysząca opłaca pobyt w wysokości 875 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w dniu 30 kwietnia 2018 r.
  Decyduje kolejność zgłoszeń. Lista miejsc ograniczona!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019