Wybierz region

Wybierz miasto

  Teresa Werner - koncert

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
  Lwówek, ul. Al. Szczanieckiej E./56, +48 61 441 44 49

  20:00 Sobota, 9 kwietnia

  Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. "Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu - częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne" - wspomina artystka. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrow świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Połnocna. W 1991 roku reprezentowała zespoł ?Śląsk? na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Dziś nadal zajmuje się tym co kocha najbardziej. Teresa Werner podkreśla, że "Najważniejsze to wytyczyć sobie jasne życiowe cele i intensywnie dążyć do ich realizacji. W tym miejscu dziękuję wszystkim, ktorzy w większym lub mniejszym stopniu pomagają mi na drodze muzycznej i przyczyniają się do moich sukcesow". Teresa Werner jest jest jedną z
  największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Kocham swoje morze". Jej piosenki oraz teledyski, ktorych jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", ktorego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnostwo koncertow w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak rownież wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanow, ktorzy od ponad roku prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki. Krolowa jest tylko jedna!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019