Wybierz region

Wybierz miasto

  V Lwówecki Jarmark Bożonarodzeniowy

  Rynek
  Lwówek, ul. Rynek/.

  15:00 Niedziela, 18 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Już po raz 5. serdecznie zapraszamy na Lwowecki Jarmark Bożonarodzeniowy!

  Od 15:00 do 20:00 wokoł zabytkowego zegara będzie można poczuć prawdziwą magię świąt!
  Niedzielne popołudnie rozpocznie Burmistrz Miasta i Gminy, a już po nim na scenie pojawią się dwie grupy przedszkolakow z Lwowka w świątecznym repertuarze. Kolejni artyści to Karolina Ostrowska i nowy, wokalny zespoł dziecięcy działający przy MGOK Lwowek - SPOKO.
  O 16:00 pod scenę zapraszamy najmłodszych widzow. Bożonarodzeniowy spektakl teatralny "Magia Świąt" z pewnością zaangażuje rownież publiczność! Następnie czekają Was wspaniałe koncerty kolęd. Wystąpią: zespoł Lwowianki, duet: Marek Suliga i Szymon Płachciński (kolędy akustycznie) i zespoł Supermenki (wieloktorne laureatki Festiwalu Kolęd i Pastorałek we Lwowku) z Czerwonaka. Już o 18:30 prosto z Zakopanego zagra dla was Folk Kapela "Goralska Hora"! ?Tego dnia będziecie mogli rownież zaopatrzyć się w świąteczne potrawy przygotowane przez najlelpszych kucharzy z Swojskakuchnia.com Opalenica oraz pyszne ciasta i pierniki od Cukiernia-Piekarnia GS Lwowek oraz pieczywo i produkty ekologiczne od PIekarnia Wiejska w Zębowie!
  Poza tym w domkach handlowych znajdziecie: eko-żywność z gospodarstwa Zbigniewa Kurnikowskiego (ryby, miody, suszone grzyby, orzechy i wiele innych...) oraz jabłka od pana Tadeusza Nowaka, wina i grzańce od winiarni BARTEX, ozdoby świąteczne przygotowane przez Kwiaciarnia Lobelia oraz Barbarę Minge, najlepsze pomysły na prezent - Stylowy Zakątek Daria Dolewa oraz słodkie chwile od Heban Pijalnia Czekolady! Nie zabraknie też stoisk przygotowanych przez mieszkańcow gminy Lwowek. Swoje rękodzieła zaprezentują: Centrum Integracji Społecznej Zgierzynka oraz WTZ Grońsko! Oczywiście nie zabrankie rownież choinek!W czasie jaramarku zapraszamy do świątecznej fotobudki, na spotkanie z Gwiazdorem i przejażdżki jego saniami oraz do specjalnie przygotowanego namiotu, w ktorym odbywać się bedą animacje dla dzieci!Spotkajmy się w niedzielne popołudnie, porozmawiajmy, pośpiewajmy wspolnie kolędy, ogrzejmy ręce przy ognisku.Pobądźmy chwilę razem na rynku, przez ktory zwykle przebiegamy przy okazji zakupow. Może spotkamy sąsiada, z ktorym nie ma czasu zwykle porozmawiać?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019