Kolejna porażka Nysy

PG
Tym razem drużyną z Kłodzka rozbił AKS Strzegom

Drużyna Nysy Kłodzko, beniaminka IV ligi przegrała na swoim boisku aż 1:6 z AKS-em Strzegom.
Była to kolejna porażka drużyny z Kłodzka. Nysa zupełnie nie radzi sobie w IV-ligowym towarzystwie. W dziewięciu spotkaniach zdobyła zaledwie 3 punkty, nie wygrała jeszcze żadnego pojedynku i zamyka tabelę. W meczu z AKS-em już w 11. minucie przegrywała 0:3. Bramki dla gości strzelili bowiem: w 3. i 4. minucie Mateusz Werner oraz w 11. minucie Robert Borkowski. Honorowe trafienie dla Nysy zaliczył tuż przed przerwą Konrad Kulak (44. min.). Po zmianie stron osłabiona Nysa, z kilkoma juniorami w składzie nie była w stanie zmienić obrazu gry. W efekcie w 57. i w 60. minucie Mateusz Werner dołożył kolejne trafienia, a w 65. minucie wynik meczu ustalił Robert Borkowski. W następnej kolejce Nysa zagra u siebie z Łużycami Lubań, a AKS zmierzy się na swoim boisku z Karkonoszami Jelenia Góra.